Search

Bestsellers in Forcimi i imunitetit

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

990.00L
Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë Promovon përthithjen e kalciumit në trup Forma më aktive biologjikisht e D3
990.00L

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

1,290.00L
Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë Promovon përthithjen e kalciumit në trup Sofgel që gëlltiten lehtë
1,290.00L

Albion Selenium Complex 90 Kapsula

600.00L
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
600.00L

Vitamin C-1000 90 Kapsula

950.00L
Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
950.00L

Vitamin C-500 100 Kapsula

700.00L
Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
700.00L

Zinc Citrate 50 MG 60 Kapsula

620.00L
Funksionimin e sistemit imunitar Është i rëndësishëm në formimin e ligamenteve Metabolizmin e yndyrnave, proteinave dhe karbohidrateve
620.00L

Spiruline 500 mg 60 Kapsula

920.00L
Kombinimi optimal i pluhurit Spirulina dhe Vitaminës B6, për të ruajtur tonin dhe vitalitetin.
920.00L

Showing 1–12 of 32 results

Sort by

Albion Selenium Complex 90 Kapsula

600.00L
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
600.00L

Black Cumin Seed 60 Kapsula

850.00L
 • Ruan shëndetin imunitar
 • Mbështet ekuilibrin mikrobial
 • Mbështet shëndetin e frymëmarrjes
850.00L

Daily B-Complex 100 Kapsula

950.00L
 • Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi
 • Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
950.00L

Echinacea 100 Kapsula

770.00L
 • Rrit aktivitetin antioksidant
 • Promovon shëndetin imunitar
 • Mbështet mbrojtjen natyrale të trupit
770.00L

Extra Strength Zinc Picolinate 60 Kapsula

800.00L
 • Rrit aktivitetin antioksidant për mbështetje të fuqishme imunitare
 • Forma e preferuar për trupin tregohet se absorbohet më lehtë
 • Doza e fuqishme jep 50 mg pikolinat zinku
 • Një kapsulë, një herë në ditë
800.00L

Ginseng Gele Royale 20 Ampula 10 ml

1,490.00L
 • Mbështet rezistencën e trupit
 • Lufton gjendjet e lodhjes
 • Toni fizik dhe intelektual
         
1,490.00L

Gommes Immunite

900.00L
Përbërës aktiv natyral të përzgjedhur me rigorozitet, të njohura për tipare të cilat forcojnë imunitetin. Royal Jelly, Propolis, Echinacea, Koper, Vitamina dhe Minerale, për të përballuar ftohjet dhe virozat gjatë ndrimit të sezonave dhe gjatë dimrit.
900.00L

Gommes Multivitamines

900.00L
Për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale 14 Vitamina dhe minerale 22 ekstrakte frutash dhe perimesh Multivitamin PEDIAKID ® gommes kombinon 14 vitamina dhe minerale me një ekstrakt të patentuar prej 22 frutash dhe perimesh duke u garantuar fëmijëve tuaj mikronutrientët e duhur. Të pasura me vitamina A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, selen dhe zink, gomat PEDIAKID Multivitamin mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar, nervor dhe psikologjik. Kështu, ato reduktojnë lodhjen e fëmijëve. Formula gummy bears u krijua për të qenë praktike, qesharake dhe miqësore për fëmijët.  
900.00L

Gommes Omega 3

900.00L
Merr pjesë në rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve, mbështet funksionin kognitiv
 • E pasur me omega 3
 • Vitaminat A, B5, B6, E dhe zink
 • Formulë praktike me një shije të shijshme
PEDIAKID® Omega 3 Goma përtypëse përmban vaj liri e pasur me Omega 3, Vitamin E, B5 dhe B6, Vitamin A dhe zink për rritje normale dhe zhvillim të mirë të fëmijëve. Mbështet funksionet kognitive koncentrim, kujtesë, mbështet zhvillimin normal të sistemit nervor, me shije natyrale të limonit, shije të cilën fëmijët nuk do ta refuzojnë.  
900.00L

Gommes Vitamin C

900.00L
Suplement ushqimor me gomë në formë ariu i bërë me ekstrakte kokrra të kuqe acerola të titruar në vitaminë C.
900.00L

Gommes Vitamin D3

900.00L
Suplemente gome në formë ariu të pasura me vitaminë D3 me burim natyral.
900.00L

Graviola 530 mg 60 Kapsula

1,650.00L
 • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar
 • Shëndetin e tretjes dhe relaksimin
 • Përmban një shumëllojshmëri të gjerë të fitonutrientëve bioaktive
1,650.00L

Back to Top
Product has been added to your cart