Search

TOP 5 SUPLEMENTET DITORE

Vitaminat dhe lëndët ushqyese kanë qenë rreth e rrotull për shekuj për të ndihmuar në përmirësimin e jetës së përditshme, për të qetësuar sëmundjet dhe për të na ndihmuar të ndihemi më mirë. Me një histori kaq të

MIRËQËNIE E SHIJSHME

Mbështetja e shëndetit tuaj të përgjithshëm nuk ka qenë kurrë më e lehtë, apo më e shijshme. Linja jonë e re e gomave ju ofron një shumëllojshmëri të gjerë të shijeve të këndshme që janë sa argëtuese për

Blog Banner

SI TA HEQIM KOLLITJEN TEK FËMIJËT NATYRSHËM?

Fëmijët janë shumë të ndjeshëm dhe shpesh janë subjekt i shumë sëmundjeve të vogla. Në këtë artikull do të përqendrohemi te kolla të cilat edhe pse të padëmshme, ndonjëherë janë shumë të lodhshme për fëmijët. Për fat të

SI TË ZGJIDHNI SUPLEMENTET REVERATROL

Si të zgjidhni suplementet Resveratrol?
Resveratroli është një përbërës polifenolik që njihet gjerësisht jo vetëm për përfitimet e tij shëndetësore, por edhe për të qenë një lëndë ushqyese që gjendet në verën e kuqe.
Le ta njohim pak më

SCOTCHEROOS TË MBUSHURA ME PROTEINA

Koha: 1 orë

Përbërësit:
3/4 filxhan gjalpë kikiriku
1/3 filxhan mjaltë
1 lugë kripë
1 lugë proteinë whey vanilje me potencial të plotë (Mund të shtoni dy lugë për proteina shtesë dhe një bar më pak të përtypur)
1 filxhan

A FUNKSIONOJNË GOMAT PËRTYPËSE?

Vitaminat guma përtypëse janë bërë të njohura si tek fëmijët ashtu edhe tek të rriturit
Ato përmbajnë një sërë vitaminash dhe mineralesh thelbësore, duke i bërë ato një mënyrë e shkëlqyer për të mbushur boshllëqet e lëndëve ushqyese†
Gummies kanë

SI TË PËRMIRËSONI SHËNDETIN MENDOR

Shëndeti mendor mund të mos jetë gjithmonë gjëja e parë që marrim parasysh kur bëhet fjalë për stilin tonë të jetesës.
Është e lehtë të kalojmë ditën duke u fokusuar në ngutje dhe nxitim në vend që të

SI TË DETOKSONI TRUPIN TUAJ

Diskutimet se si të detoksoni trupin tuaj shfaqen shpesh, veçanërisht pasi shoqëria jonë është bërë gjithnjë e më e vetëdijshme për toksinat, ndotësit dhe efektet e tyre.
Ju gjithashtu mund të pyesni veten se si ta detoksoni trupin

SA MELATONINË DUHET TË MERRNI?

Melatonin është një nga suplementet më të njohura të gjumit në botë. Vetëm në SHBA, më shumë se tre milionë njerëz përdorin suplemente melatonine për t'i ndihmuar të bien në gjumë dhe të zgjohen më pak gjatë natës.

Back to Top
Product has been added to your cart