Search

Showing all 3 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

1,050.00L
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements është i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët. Formula e tij shoqëron një përzierje të bimëve, vitaminave dhe mineraleve që rrisin marrjen e mikronutrientëve. Kështu, duke kontribuar në një organizëm të shëndetshëm.
1,050.00L

Adult Multivitamin 60 Goma

1,470.00L
  • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përditshëm pa hekur
  • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
  • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
  • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
1,470.00L

Gommes Multivitamines

900.00L
Për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale 14 Vitamina dhe minerale 22 ekstrakte frutash dhe perimesh Multivitamin PEDIAKID ® gommes kombinon 14 vitamina dhe minerale me një ekstrakt të patentuar prej 22 frutash dhe perimesh duke u garantuar fëmijëve tuaj mikronutrientët e duhur. Të pasura me vitamina A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, selen dhe zink, gomat PEDIAKID Multivitamin mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar, nervor dhe psikologjik. Kështu, ato reduktojnë lodhjen e fëmijëve. Formula gummy bears u krijua për të qenë praktike, qesharake dhe miqësore për fëmijët.  
900.00L

Back to Top
Product has been added to your cart