Search

Showing all 3 results

Sort by

Hyaluronic Acid Serum

1,450.00L
  • Serum pa parabenë me acid hialuronik
  • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
  • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj
1,450.00L

Resveratrol Wrinkle Krem

1,320.00L
Krem rrudhash Resveratrol me acid hialuronik nga Swanson Premium Me vitaminë A, vitaminë E, aloe vera dhe më shumë Pa parabenë
1,320.00L

Retinol Krem

1,450.00L
Krem cilësor salloni që hidraton dhe mbron lëkurën tuaj Përdorimi i ditës ose i natës Pa parabenë
1,450.00L

Back to Top
Product has been added to your cart