Search

Showing all 2 results

Sort by

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

2,600.00L
  • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
  • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
  • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
2,600.00L

Marine Collagen Peptides 60 Kapsula

1,060.00L
Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
1,060.00L

Back to Top
Product has been added to your cart