Search

Showing 1–12 of 22 results

Sort by

Artrogenol 60 Kapsula

1,170.00L
 • Promovon komoditetin dhe lëvizshmërinë e kyçeve
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
 • Pa alergjen – Pa gluten – Pa OMGJ –
1,170.00L

Cafeine + Energie Instant 14 Sticks

990.00L
VITAMIN’ 22 CAFFEINE + “INSTANT ENERGY” është formuluar posaçërisht nga përbërësit më të mirë aktivë për të optimizuar kapacitetet fizike dhe intelektuale, në kontekstin e një aktiviteti intensiv profesional apo jetës studentore.
990.00L

Cervotonus 60 Kapsula

1,200.00L
Memorie dhe koncentrim!
1,200.00L

Cranberry Complex 60 Kapsula

850.00L
Kompleksi Cranberry u zhvillua nga një ekstrakt i një kompleksi ekskluziv të ekstrakteve bimore.
850.00L

Effines Appetit Control 60 Kapsula

1,210.00L
Disa njerëz kanë vështirësi të kontrollojnë peshën e tyre për shkak të oreksit të tyre të mirë ose dëshirave të tyre për ëmbëlsirat.
1,210.00L

Erexil 5 Flakona

1,650.00L
 • Mbështet performancën fizike dhe mendore, stimulon dëshirën seksuale
 • Ndihmon në rritjen e rezistencës fizike dhe mendore
 • Ndihmon në uljen e lodhjes
 • Përbërësit aktivë me origjinë natyrale
1,650.00L

Ginseng Gele Royale 20 Ampula 10 ml

1,490.00L
 • Mbështet rezistencën e trupit
 • Lufton gjendjet e lodhjes
 • Toni fizik dhe intelektual
         
1,490.00L

Glyco-Stab 90 Kapsula

1,940.00L
 • Ekstrakti i kanellës ndihmon në ruajtjen e një niveli të qëndrueshëm të sheqerit në gjak.
 • Ekstrakti i fenugreek kontribuon në metabolizmin normal të glukozës dhe insulinës.
 • Glutathione është një antioksidant i fuqishëm.
 • Kromi ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak.
 • Zinku kontribuon në metabolizmin normal të karbohidrateve.
1,940.00L

Instant Erect 10 Kapsula

1,560.00L
 • Përbërësi i tij inovativ EnoSTIM™ *, një kombinim unik i shafranit dhe polifenoleve të mollës dhe rrushit, ka efekte të vërtetuara klinikisht.
 • Ekstrakti i shafranit stimulon libidon, përmirëson ereksionin dhe ndihmon në rritjen e volumit të spermës.
 • INSTANT ERECT përmban gjithashtu vitaminë B9, e cila ndihmon në uljen e lodhjes.
1,560.00L

Libido Women 45 Kapsula

1,370.00L
 • Stimulon dëshirën seksuale
 • Mbështet performancën fizike dhe qëndrueshmërinë
 • Kontribuon në mirëqenien mendore, fizike dhe vitalitetin
 • Një formulë e plotë me përbërës aktivë natyralë afrodiziakë për femrat që nuk heqin dorë nga një seksualitet i plotë.
 • I përshtatshëm për Veganët
 • Pa gluten
1,370.00L

Maca 1000 60 Kapsula

1,620.00L
 • Maca + Guarana + Vitamina C me origjinë natyrale (ekstrakt Acerola)
 • Mbështet performancën fizike dhe mendore
 • Afrodiziak, stimulon dëshirën seksuale, epsh (
 • Forcon trupin
1,620.00L

Mafloril 30 Kapsula

1,790.00L
Suplement ushqimor i bazuar në probiotikë dhe fibër akacie prebiotike, për të mbështetur mikrobiotën e zorrëve.
1,790.00L

Back to Top
Product has been added to your cart