Search

Bestsellers in Sipas benefiteve

Ashwagandha 450 MG 100 Kapsula

1,000.00L
 • Bimë adaptogjene e cila përdoret tradicionalisht për të nxitur relaksimin
 • Ndihmon në mbështetjen e një përgjigjeje të shëndetshme ndaj stresit të përditshëm
 • Promovon një mentalitet të qetë dhe të relaksuar
 • Ndihmon në mbështetjen e ankthit të butë ose të rastësishëm
1,000.00L

Triple Magnesium Complex 400 mg 100 Kapsula

950.00L
Mbështet shëndetin e nervave, muskujve dhe kockave Ndihmon në reduktimin e stresit dhe lodhjes Përmban tre burime të dallueshme të magnezit Mbështetje minerale thelbësore për një funksion njohës dhe humor të shëndetshëm
950.00L

Tongkat Ali 120 Kapsula

1,400.00L
Bimë seksualisht stimuluese nga Malajzia që mbështet dëshirën seksuale dhe libidon Ruan shëndetin hormonal Rrit qëndrueshmërinë
1,400.00L

Berberine 400 MG 60 Kapsula

1,700.00L
 • Promovon nivele të shëndetshme të kolesterolit dhe glukozës
 • Mbështet metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
 • Mund të mbështesë përpjekjet tuaja për menaxhimin e peshës
1,700.00L

Ginkgo me Vinpocetinë 60 Kapsula

1,179.00L
 • Ndihmon në ruajtjen e funksionit të shëndetshëm njohës
 • Promovon fokusin dhe avantazhin mendor
 • Nxit qarkullimin e shendetshem
1,179.00L

Albion Magnesium Glycinate 90 Kapsula

1,200.00L
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë të natës
1,200.00L

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

990.00L
Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë Promovon përthithjen e kalciumit në trup Forma më aktive biologjikisht e D3
990.00L

Showing 1–12 of 158 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

1,050.00L
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements është i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët. Formula e tij shoqëron një përzierje të bimëve, vitaminave dhe mineraleve që rrisin marrjen e mikronutrientëve. Kështu, duke kontribuar në një organizëm të shëndetshëm.
1,050.00L

5-HTP & Melatonin 30 Kapsula

900.00L
 • Qasje me dy nivele për mbështetjen e gjumit
 • Mbështet prodhimin e serotoninës, e cila rregullon humorin
 • Ndihmon në rregullimin e ciklit zgjim - gjumë të trupit për të promovuar një orar normal të gjumit
900.00L

5-HTP 50 MG 60 Kapsula

890.00L
 • Mbështet një gjumë të qetë dhe rigjenerues
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Promovon një humor të ekuilibruar dhe pozitiv
 • Promovon gjumë të shëndetshëm dhe më të thellë
890.00L

Adult Multivitamin 60 Goma

1,470.00L
 • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përditshëm pa hekur
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
 • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
1,470.00L

Albion Magnesium Glycinate 90 Kapsula

1,200.00L
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë të natës
1,200.00L

Albion Selenium Complex 90 Kapsula

600.00L
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
600.00L

Albion Zink 90 Kapsula

760.00L
 • Mbështet funksionin imunitar
 • Ruan shëndetin e prostatës
 • Lëndë ushqyese thelbësore për shikim të shëndetshëm
 • Mbështet metabolizmin e glukozës
760.00L

Alpha Lipoic Acid 600 MG 60 Kapsula

2,750.00L
 • Ofron mbrojtje të antioksidantëve të tretshëm në ujë dhe në yndyrë
 • Antioksidant i fuqishëm i njohur për regjenerimin e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E
 • Mbështetje e shkëlqyer për funksionin e shëndetshëm metabolike
 • Mbështet nivele të shëndetshme të presionit të gjakut
2,750.00L

Anti-Gas Enzyme 90 Kapsula

1,150.00L
 • Ndihmon me gazrat e lehta, të herëpashershme dhe fryrjet
 • Promovon rehatinë e tretjes
 • Ndihmon tretjen e karbohidrateve komplekse që prodhojnë gaz
1,150.00L

Appetit Tonus 125 ml

900.00L
PEDIAKID Appétit-Tonus rekomandohet fuqimisht për fëmijët me mungesë oreksi. Shurupi kombinon përbërës aktivë natyralë që stimulojnë oreksin, duke rritur kështu shtimin në peshë. Gjithashtu kontribuon në uljen e lodhjes dhe përmirësimin e vitalitetit (fenugreek dhe kurkuma të lidhura me vitaminat C dhe B12).
900.00L

Apple Cider Vinegar 30 Tableta

460.00L
 • Pastrues i sistemit me fuqi të lartë dhe ndihmë diete
 • Mbështet një peshë të shëndetshme
 • Mbështet metabolizmin e shëndetshëm të glukozës
460.00L

Artrogenol 60 Kapsula

1,170.00L
 • Promovon komoditetin dhe lëvizshmërinë e kyçeve
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
 • Pa alergjen – Pa gluten – Pa OMGJ –
1,170.00L

Back to Top
Product has been added to your cart