Search

Showing all 11 results

Sort by

Adult Multivitamin 60 Goma

1,470.00L
 • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përditshëm pa hekur
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
 • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
1,470.00L

Albion Selenium Complex 90 Kapsula

600.00L
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
600.00L

Daily B-Complex 100 Kapsula

950.00L
 • Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi
 • Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
950.00L

Gommes Multivitamines

900.00L
Për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale 14 Vitamina dhe minerale 22 ekstrakte frutash dhe perimesh Multivitamin PEDIAKID ® gommes kombinon 14 vitamina dhe minerale me një ekstrakt të patentuar prej 22 frutash dhe perimesh duke u garantuar fëmijëve tuaj mikronutrientët e duhur. Të pasura me vitamina A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, selen dhe zink, gomat PEDIAKID Multivitamin mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar, nervor dhe psikologjik. Kështu, ato reduktojnë lodhjen e fëmijëve. Formula gummy bears u krijua për të qenë praktike, qesharake dhe miqësore për fëmijët.  
900.00L

Hydrate Electrolyte Hydration Mix - Lemon-Lime 30 Qese

2,400.00L
 • Përzierja e elektrolitit mbështet hidratim të qëndrueshëm
 • Përfshin vitaminë B12 dhe taurinë për të rritur energjinë dhe për të reduktuar ngërçet e muskujve të shkaktuar nga ushtrimet
 • Formula pa sheqer vjen në pako të përshtatshme, perfekte për lëvizje
2,400.00L

Just One Multi with Iron 30 Tableta

640.00L
 • Ofron një furnizim të plotë ditor me 15 vitamina dhe minerale thelbësore
 • Mbron kundër varfërimit të lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi dhe ndihmon në plotësimin e boshllëqeve ushqyese në dietë
 • Për ruajtjen dhe regjenerimin e shëndetit
 • Për të përmirësuar rezistencën e organizmit, kur sistemi imun ka nevojë për më tepër përkrahje
640.00L

Liver Essentials 90 Kapsula

1,250.00L
 • Ushqimi gjithëpërfshirës i mëlçisë
 • Përmban ekstrakt të gjembaçit me fuqi të garantuar
 • Me fuqinë antioksiduese të acidit alfa lipoik
1,250.00L

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

850.00L
Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
850.00L

Psyllium Husks 100 Kapsula

1,040.00L
Një burim i fibrave të tretshme Ndihmon me kapsllëkun e herëpashershëm Promovon rregullsinë e zorrëve për shëndetin gastrointestinal Ruan nivele të shëndetshme të kolesterolit
1,040.00L

Resveratrol 250 mg 30 Kapsula

1,490.00L
Rrit mbrojtjen antioksidante Mbështet jetëgjatësinë e qelizave dhe Mbështet shëndetin kardiovaskular
1,490.00L

Vitamin C-500 100 Kapsula

700.00L
Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
700.00L

Back to Top
Product has been added to your cart