Search

Bestsellers in Vitamina

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

990.00L
Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë Promovon përthithjen e kalciumit në trup Forma më aktive biologjikisht e D3
990.00L

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

1,290.00L
Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë Promovon përthithjen e kalciumit në trup Sofgel që gëlltiten lehtë
1,290.00L

Vitamin D3 & K2 60 Kapsula

1,450.00L
Formula e kombinuar për përdorimin e duhur të kalciumit në trup Mbështetje sinergjike për shëndetin kardiovaskular dhe skeletor
1,450.00L

Inositol 650 MG 100 Kapsula

1,700.00L
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Mbështet shëndetin dhe funksionin e mëlçisë
 • Një anëtar i familjes së vitaminave B
1,700.00L

Vitamin E-400 IU 60 Softgels

780.00L
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
780.00L

Vitamin B12 100 Kapsula

800.00L
E rëndësishme për prodhimin e energjisë, shëndetin metabolik dhe prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut. Mbështet shëndetin kardiovaskular duke ndihmuar në balancimin e niveleve të homocisteinës Për mbështetje të sistemit nervor
800.00L

Super Stress B Complex 100 Kapsula

1,350.00L
Formuluar posaçërisht për të rimbushur lëndët ushqyese të humbura gjatë periudhave me stres të lartë 500 mg vitaminë C me fuqi të lartë për mbrojtje të shtuar antioksiduese Mbështet një metabolizëm të shëndetshëm dhe nxit energjinë Promovoni relaksimin mendor dhe ndihmoni në mbështetjen e një përgjigjeje të shëndetshme ndaj stresit të përditshëm3
1,350.00L

Showing 1–12 of 20 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

1,050.00L
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements është i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët. Formula e tij shoqëron një përzierje të bimëve, vitaminave dhe mineraleve që rrisin marrjen e mikronutrientëve. Kështu, duke kontribuar në një organizëm të shëndetshëm.
1,050.00L

Daily B-Complex 100 Kapsula

950.00L
 • Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi
 • Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
950.00L

Glyco-Stab 90 Kapsula

1,940.00L
 • Ekstrakti i kanellës ndihmon në ruajtjen e një niveli të qëndrueshëm të sheqerit në gjak.
 • Ekstrakti i fenugreek kontribuon në metabolizmin normal të glukozës dhe insulinës.
 • Glutathione është një antioksidant i fuqishëm.
 • Kromi ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak.
 • Zinku kontribuon në metabolizmin normal të karbohidrateve.
1,940.00L

Gommes Vitamin D3

900.00L
Suplemente gome në formë ariu të pasura me vitaminë D3 me burim natyral.
900.00L

Inositol 650 MG 100 Kapsula

1,700.00L
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Mbështet shëndetin dhe funksionin e mëlçisë
 • Një anëtar i familjes së vitaminave B
1,700.00L

Niacin 500 MG 90 Tableta

1,900.00L
Mbështet metabolizmin e karbohidrateve për të siguruar trupin me energji Lëshimi i qëndrueshëm minimizon efektin e pakëndshëm të "skuqjes" së niacinës
1,900.00L

Riboflavin 100 MG 100 Kapsula

1,050.00L
Mbështet metabolizmin e energjisë Mbështet funksionin e shëndetshëm të tiroides Lëndë ushqyese thelbësore për shëndetin e shikimit
1,050.00L

Super Stress B Complex 100 Kapsula

1,350.00L
Formuluar posaçërisht për të rimbushur lëndët ushqyese të humbura gjatë periudhave me stres të lartë 500 mg vitaminë C me fuqi të lartë për mbrojtje të shtuar antioksiduese Mbështet një metabolizëm të shëndetshëm dhe nxit energjinë Promovoni relaksimin mendor dhe ndihmoni në mbështetjen e një përgjigjeje të shëndetshme ndaj stresit të përditshëm3
1,350.00L

Vitamin A, C, E & Selenium 60 Softgels

1,500.00L
E studiuar klinikisht fuqia luftarake kundër radikalëve të lirë Rrit aktivitetin antioksidant Mbështet parandalimin e dëmtimit të qelizave dhe indeve
1,500.00L

Vitamin B12 100 Kapsula

800.00L
E rëndësishme për prodhimin e energjisë, shëndetin metabolik dhe prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut. Mbështet shëndetin kardiovaskular duke ndihmuar në balancimin e niveleve të homocisteinës Për mbështetje të sistemit nervor
800.00L

Vitamin C-1000 30 Kapsula

380.00L
Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
380.00L

Vitamin D3 & K2 60 Kapsula

1,450.00L
Formula e kombinuar për përdorimin e duhur të kalciumit në trup Mbështetje sinergjike për shëndetin kardiovaskular dhe skeletor
1,450.00L

Back to Top
Product has been added to your cart