Search

Showing all 8 results

Sort by

Biotin 10000 MCG 60 Softgels

1,050.00L
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
1,050.00L

Biotin 5000 MCG 100 Kapsula

800.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
800.00L

Biotin 5000 MCG 30 Kapsula

500.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
500.00L

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

2,600.00L
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
2,600.00L

CoQ10 Krem

1,340.00L
Krem CoQ10 nga Swanson Premium E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit Pa parabenë
1,340.00L

Hair Skin & Nails 60 Tableta

1,040.00L
 • Trash dhe forcon flokët dhe thonjtë
 • Mbështet formimin e kolagjenit
 • Për flokë, thonjë dhe lëkurë të shëndetshme
1,040.00L

Marine Collagen Peptides 60 Kapsula

1,060.00L
Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
1,060.00L

Vitamin E-400 IU 60 Softgels

780.00L
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
780.00L

Back to Top
Product has been added to your cart