Search

Bestsellers in Bukuria Natyrale

Biotin 5000 MCG 100 Kapsula

800.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
800.00L

Vitamin E-400 IU 60 Softgels

780.00L
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
780.00L

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

2,600.00L
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
2,600.00L

Marine Collagen Peptides 60 Kapsula

1,060.00L
Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
1,060.00L

Biotin 10000 MCG 60 Softgels

1,050.00L
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
1,050.00L

Hair Skin & Nails 60 Tableta

1,040.00L
 • Trash dhe forcon flokët dhe thonjtë
 • Mbështet formimin e kolagjenit
 • Për flokë, thonjë dhe lëkurë të shëndetshme
1,040.00L

Biotin 5000 MCG 30 Kapsula

500.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
500.00L

Showing 1–12 of 15 results

Sort by

Argan Oil Ultra Moisturizing Night Krem

1,260.00L
 • Krem nate ultra hidratues me vaj Argani
 • Me aloe, gjalpë kakao dhe gjalpë shea për të zbutur dhe lëmuar lëkurën
 • Pa parabenë
1,260.00L

Biotin 10000 MCG 60 Softgels

1,050.00L
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
1,050.00L

Biotin 5000 MCG 100 Kapsula

800.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
800.00L

Biotin 5000 MCG 30 Kapsula

500.00L
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
500.00L

Biotin me Silicë Shampo

1,500.00L
 • Shampo biotine me silicë, aloe vera, rozmarinë, mente dhe më shumë
 • Pa parabenë
1,500.00L

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

2,600.00L
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
2,600.00L

CoQ10 Krem

1,340.00L
Krem CoQ10 nga Swanson Premium E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit Pa parabenë
1,340.00L

Hair Skin & Nails 60 Tableta

1,040.00L
 • Trash dhe forcon flokët dhe thonjtë
 • Mbështet formimin e kolagjenit
 • Për flokë, thonjë dhe lëkurë të shëndetshme
1,040.00L

Hyaluronic Acid Serum

1,450.00L
 • Serum pa parabenë me acid hialuronik
 • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
 • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj
1,450.00L

Marine Collagen Peptides 60 Kapsula

1,060.00L
Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
1,060.00L

Resveratrol Wrinkle Krem

1,320.00L
Krem rrudhash Resveratrol me acid hialuronik nga Swanson Premium Me vitaminë A, vitaminë E, aloe vera dhe më shumë Pa parabenë
1,320.00L

Retinol Krem

1,450.00L
Krem cilësor salloni që hidraton dhe mbron lëkurën tuaj Përdorimi i ditës ose i natës Pa parabenë
1,450.00L

Back to Top
Product has been added to your cart