Search

Bestsellers in Shëndeti digjestiv

Ultimate 16 Strain Probiotic with FOS 60 Kapsula

Original price was: 1,100.00L.Current price is: 850.00L.
AFATI I PËRDORIMIT: 11/2024
Original price was: 1,100.00L.Current price is: 850.00L.

Spearmint Leaf 400 MG 60 Kapsula

850.00L
Tradicionalisht përdoret për të mbështetur shëndetin e tretjes Ofron mbështetje antioksiduese Formula me fletë të plota me spektër të plotë Tregon potencial për të mbështetur shëndetin hormonal dhe të lëkurës
850.00L

Fenugreek Seed 610 MG 90 Kapsula

900.00L
 • Mbështetje e sheqerit në gjak dhe hormoneve, shëndetin e tretjes dhe shëndetin e grave
 • Ofron mbështetje gjithëpërfshirëse metabolike
 • Përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
900.00L

Gommes P'tit Biotic

900.00L
Ndihmon në mbështetjen e florës së zorrëve 2 gummies / ditë = 1 billion Probiotics 4 lloje të Probiotikëve PEDIAKID® gommes P'tit Biotic kombinon 4 lloje probiotike që punojnë në sinergji (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus), të përzgjedhura rigorozisht për vetitë e tyre dhe që i nënshtrohen një trajtimi specifik për të siguruar stabilitet të përsosur. Pa gluten. Nuk përmbajnë ngjyrues artificial dhe aromë apo konservues. Shije natyrale molle  
900.00L

Milk Thistle 500 MG 30 Kapsula

850.00L
Mbështet detoksifikimin e mëlçisë dhe shëndetin e përgjithshëm të saj, E pasur me antioksidqant flavonoide . Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
850.00L

Turmeric 720 MG 30 Kapsula

950.00L
Mbështet sistemin digjestiv Për shëndetin e nyjeve, lëvizjen dhe funksionin fizik Ofron mbështetje antioksiduese
950.00L

Milk Thistle 500 MG 100 Kapsula

1,200.00L
Mbështet detoksifikimin e mëlçisë dhe shëndetin e përgjithshëm të saj, E pasur me antioksidant flavonoide . Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
1,200.00L

Showing 1–12 of 18 results

Sort by

Anti-Gas Enzyme 90 Kapsula

1,150.00L
 • Ndihmon me gazrat e lehta, të herëpashershme dhe fryrjet
 • Promovon rehatinë e tretjes
 • Ndihmon tretjen e karbohidrateve komplekse që prodhojnë gaz
1,150.00L

Colicillus Bebe Pika 8 ml

1,400.00L
Parandalon ngërçet e barkut tek te sapolindurit
 • 2 tipe te probiotikeve : 1 bilion probiotik te garantuara per doze
 • Lactobacillus rhamnosus GG + Lactobacillus reuteri
Flora e zorrëve pret 50% të mbrojtjes natyrore dhe luan një rol të madh në tretje. Flora intestinale e foshnjave është ende e papjekur dhe mund të jetë e ndjeshme ndaj çështjeve të ndryshme (marrja e antibiotikëve, ndryshimi i dietës, virusi) që çojnë në shqetësime abdominale (diarre). Probiotikët këshillohen fuqimisht për të sapolindurit pasi forcojnë florën endogjene.
1,400.00L

Digestitol 60 Kapsula

990.00L
 • Rrit biodisponueshmërinë e lëndëve ushqyese në dietën tuaj
 • Përmban një kombinim të avancuar të enzimave
 • Mbështet marrjen e lëndëve ushqyese nga suplementet e tjerë
990.00L

Fenugreek Seed 610 MG 90 Kapsula

900.00L
 • Mbështetje e sheqerit në gjak dhe hormoneve, shëndetin e tretjes dhe shëndetin e grave
 • Ofron mbështetje gjithëpërfshirëse metabolike
 • Përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
900.00L

Flaxseed Oil 100 Softgels

970.00L
 • Ofron një përqendrim të lartë të acidit alfa linolenik omega-3
 • Mund të mbështesë shëndetin kardiovaskular
 • Promovon lëkurë të shëndetshme
970.00L

Glucomannan 90 Kapsula

1,200.00L
 • Mbështet rregullsimin e metabolizmit të zorrëve.
 • Ndihmon me kapsllëkun e herëpashershëm.
 • Mbështet ekuilibrin e shëndetshëm të sheqerit në gjak.
 • Ruan nivele të shëndetshme të kolesterolit
1,200.00L

Gommes P'tit Biotic

900.00L
Ndihmon në mbështetjen e florës së zorrëve 2 gummies / ditë = 1 billion Probiotics 4 lloje të Probiotikëve PEDIAKID® gommes P'tit Biotic kombinon 4 lloje probiotike që punojnë në sinergji (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus), të përzgjedhura rigorozisht për vetitë e tyre dhe që i nënshtrohen një trajtimi specifik për të siguruar stabilitet të përsosur. Pa gluten. Nuk përmbajnë ngjyrues artificial dhe aromë apo konservues. Shije natyrale molle  
900.00L

Mafloril 30 Kapsula

1,790.00L
Suplement ushqimor i bazuar në probiotikë dhe fibër akacie prebiotike, për të mbështetur mikrobiotën e zorrëve.
1,790.00L

Mal Des Transports 10 Qese

1,050.00L
Ndihmon në parandalimin e vjelljes dhe përzierjeve gjatë transportit • Ekstraktet e xhenxhefilit për të luftuar kundër të përzierave dhe të vjellave • Mente, sherebelë dhe gjembaç qumështi për të përmirësuar rehatinë e tretjes Karakteristikë ekskluzive: Qese shkopinj të lëngshëm gati për t'u pirë në lëvizje. Për një konsum më të lehtë gjatë udhëtimit. Suplement dietik i bërë me xhenxhefil, nenexhik, sherebelë, gjembaç qumështi, limon, portokall dhe magnez.    
1,050.00L

Milk Thistle 500 MG 100 Kapsula

1,200.00L
Mbështet detoksifikimin e mëlçisë dhe shëndetin e përgjithshëm të saj, E pasur me antioksidant flavonoide . Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
1,200.00L

Milk Thistle 500 MG 30 Kapsula

850.00L
Mbështet detoksifikimin e mëlçisë dhe shëndetin e përgjithshëm të saj, E pasur me antioksidqant flavonoide . Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
850.00L

Olioseptil Gastro-Intesinal 15 Kapsula

1,000.00L
Merr pjesë në funksionimin e duhur të sistemit të tretjes
1,000.00L

Back to Top
Product has been added to your cart