Search

Showing all 4 results

Sort by

CoQ10 Krem

1,340.00L
Krem CoQ10 nga Swanson Premium E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit Pa parabenë
1,340.00L

Hyaluronic Acid Serum

1,450.00L
  • Serum pa parabenë me acid hialuronik
  • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
  • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj
1,450.00L

Retinol Krem

1,450.00L
Krem cilësor salloni që hidraton dhe mbron lëkurën tuaj Përdorimi i ditës ose i natës Pa parabenë
1,450.00L

Vitamin E-400 IU 60 Softgels

780.00L
  • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
  • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
  • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
780.00L

Back to Top
Product has been added to your cart