Search

Showing the single result

Sort by

Adult Multivitamin 60 Goma

1,470.00L
  • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përditshëm pa hekur
  • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
  • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
  • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
1,470.00L

Back to Top
Product has been added to your cart