Search

In Stock

Vitamin C-1000 30 Kapsula

Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit

380.00L

Swanson Vitamina C me Rose Hips është dyshja më e përsosur për të forcuar sistemit tuaj imunitar. Kjo formulë potente siguron 1000 mg vitaminë C me 15 mg ekstrakt Rose Hips në çdo kapsulë, duke e bërë të thjeshtë të shijoni përfitimet e vitaminës C.

Vitamina C është më shumë se një aleat i shëndetit imunitar. Ai i nevojitet trupit për prodhimin e kolagjenit që ushqen lëkurën dhe nyjet dhe gjithashtu ndihmon përthithjen e hekurit, promovon shëndetin e syve dhe zemrës dhe kontribuon në shëndetin metabolic dhe shëndetin në përgjithësi.

PERDORIMI I SUGJERUAR:
Si një shtesë diete, merrni një kapsulë një deri në dy herë në ditë me ushqim dhe ujë.

PARALAJMERIM:
Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni nëse ambalazha është e thyer. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Supplement Facts

 1 Capsule % Daily Value
Vitamin C (as ascorbic acid) 1,000 mg 1,111%
Rose Hips 4:1 Extract  15 mg

Back to Top
Product has been added to your cart