Search

In Stock

Wrinkle DMAE & CoQ10 Krem

Krem rrudhash pa paraben me DMAE dhe CoQ10
Ofron përbërës që sfidojnë moshën
Përmban substanca botanike hidratuese dhe qetësues të gjalpit të shea dhe kakaos

1,380.00L

Kremi Swanson Premium Wrinkle me DMAE dhe CoQ10 ju ndihmon të dukeni aq të rinj sa ndiheni. Kremi ynë më i shitur i rrudhave ofron përbërës që sfidojnë moshën në një bazë luksoze që përthithet shpejt. Rezultati është një lëkurë e butë, elastike dhe me pamje rinore. Nuk ka mbetje yndyrore. Asnjë aromë e panevojshme. Tani pa parabene!

UDHËZIME:
Aplikojeni në lëkurën e sapo larë dy herë në ditë. I përshtatshëm për tu veshur nën grim.

PARALAJMËRIM:
Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Supplement Facts

Përbërësit: Ujë i pastruar (deionized), Aloe barbadensis (aloe vera) gel nga gjethi, glycerin vegjetale, Simmondsia chinensis (jojoba) vaj i farave, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) vaj, ekstra virgjin Cocos nucifera (coconut) vaj, DMAE bitartrate, stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, cocoa butter, shea butter, phenoxyethanol, d-panthenol (vitamin B-5), vitamin E (tocopherol), vitamin C (ascorbic acid), alpha-lipoic acid, squalane (derivuar nga vaji i ullirit), ubiquinone (coenzyme Q10), Citrus grandis (grapefruit) ekstrakt i farave, tetrahexyldecyl ascorbate, soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, Origanum vulgare (oregano) ekstrakt i gjethes , Thymus vulgaris (thyme) leaf ekstrakt i gjethes, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) ekstrakt i gjethes, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) ekstrakt i gjethes, Hydrastis canadensis (goldenseal) ekstrakt i rrënjës, Olea europaea (olive) ekstrakt i gjethes.

Back to Top
Product has been added to your cart